Актуелно

Охридските теквондисти викендов на меѓународен турнир во Чешка

Охридските теквондисти викендов на меѓународен турнир во Чешка

Прочитај повеќе

Лига во пинг-понг за основните училишта во Охрид

Лига во пинг-понг за основните училишта во Охрид

Прочитај повеќе

И во Чешка успеааја да освојат медали

И во Чешка успеааја да освојат медали

Прочитај повеќе

Играј за живот - избери спорт

Охридскиот Црвен крст го одбележа Денот на крводарителството

Прочитај повеќе

Ракомет: Охрид го совлада Пелистер и се искачи на врвот на табелата

Ракомет: Охрид го совлада Пелистер и се искачи на врвот на табелата

Прочитај повеќе